Cztery gole w 21 minut. Rywal Legii wygrał w lidze (video)

redakcja

Autor:redakcja

27 czerwca 2021, 21:15 • 1 min czytania

Reklama
Cztery gole w 21 minut. Rywal Legii wygrał w lidze (video)

W poprzedniej kolejce ligi norweskiej ekipa Bodo/Glimt straciła pozycję lidera. Było to efektem porażki 0-2 z Molde w spotkaniu na szczycie. Jednak rywal Legii Warszawa w walce o Ligę Mistrzów szybko wrócił na tron. 

Reklama

By do tego doszło, musiał wysoko wygrać ze Stabaek. Podopieczni Kjetila Knutsena mocno wzięli sobie do serca ten warunek, bowiem strzelanie już w 11. minucie rozpoczął Lasse Nordas. Drugiego gola ledwie trzy minuty później dołożył Sondre Fet. W 27. minucie trzy bramkowe prowadzenie Bodo/Glimt dał Ulrik Saltnes, a cztery minuty po nim trafił Erik Botheim. Na tego 21-latka legioniści będą musieli szczególnie uważać – w tym sezonie strzelił już siedem goli i jest najlepszym snajperem w drużynie.

Jego bramka na pewno jest warta polecenia, akcja niczego sobie.

 

Cztery gole w 21 minut, pogrom. Więcej branek mistrz Norwegii już nie zdobył, a rywal, przedostania ekipa ligi, odpowiedział tylko jednym golem – w końcówce trafił Antonio Nusa. Wspomniana detronizacja Molde oczywiście wiąże się też z tym, że rywal ma na koncie jeden mecz mniej.

Reklama

Pierwsze spotkanie pomiędzy Legią a Bodo/Glimt odbędzie się już 7 lipca o godzinie 18.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank