Włodarczyk: Lech ściąga Artura Sobiecha

redakcja

Autor:redakcja

26 czerwca 2021, 16:47 • 1 min czytania

Reklama
Włodarczyk: Lech ściąga Artura Sobiecha

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl podał dziś informację o transferze Artura Sobiecha do Lecha Poznań. Polski napastnik jest wolnym zawodnikiem, właśnie wygasa jego umowa z Fatih Karagumruk, więc może przejść do Lecha jako wolny agent.

Reklama

– Sobiech bronił barw tureckiego zespołu od stycznia 2020 roku. Sezon zakończył z dorobkiem dziewięciu bramek w 35 spotkaniach. Ostatni raz 31-latek występował w Ekstraklasie w sezonie 2019/20, grając dla Lechii Gdańsk. Wcześniej był także piłkarzem Ruchu Chorzów czy Polonii Warszawa. Po przygodzie w Turcji Sobiech chciał wrócić do kraju. Snajper prowadził rozmowy z Rakowem Częstochowa, miał także ofertę z Maccabi Tel Awiw. Ostatecznie zdecydował się jednak wzmocnić szeregi Lecha Poznań – informują meczyki.pl.

Dla Lecha to zapewne bardzo porządne, ale jednak tylko uzupełnienie składu. Czekamy na dalsze informacje z Wielkopolski, gdzie cały czas trwają przygotowania do obchodów stulecia klubu. By było huczne – już dziś należy montować skład na nadchodzący sezon…

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank