Neymar w bojowym nastroju przed rewanżem z City

redakcja

Autor:redakcja

02 maja 2021, 13:49 • 1 min czytania

Reklama
Neymar w bojowym nastroju przed rewanżem z City

W pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów Manchester City pokonał PSG 2:1, czym niezwykle skomplikował sytuację Paryżan przed meczem rewanżowym. Neymar, lider paryskiej ekipy, uważa jednak, że PSG stać na awans do finału elitarnych rozgrywek. 

Reklama

– Pierwszy mecz nam nie wyszedł. Było bardzo ciężko, bardzo trudno. Ale musimy wierzyć w siebie, musimy wierzyć w awans. I to bez względu na statystyki, na przewidywania, na procentowe szanse. Myślę, że każdy powinien w nas wierzyć, nie można zwątpić teraz. Jestem na pierwszej linii frontu i będę wielkim wojownikiem dla całej drużyny – powiedział Neymar.

Bardzo wiele zależeć będzie też od samego Neymara, który w formie jest w stanie właściwie w pojedynkę decydować o losach spotkań.

– Dam z siebie wszystko, żeby awansować. Nawet jeśli będę musiał umrzeć na boisku, zrobić wszystko. 

Mecz we wtorek o 21.

Reklama

PSG pokona Manchester City?

Kurs 4.40 w Fuksiarz.pl

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank