Barcelona pozbędzie się balastu?

redakcja

Autor:redakcja

04 kwietnia 2021, 08:54 • 1 min czytania

Reklama
Barcelona pozbędzie się balastu?

Jak informuje Mundo Deportivo, dwa kluby kontaktowały się z Barceloną w sprawie transferu Ousmane Dembele. Prawdopodobne jest, że Francuz opuści klub już latem.

Reklama

Zdaniem hiszpańskiej prasy, te dwa kluby to Juventus oraz Manchester United. W grze pozostaje jednak także Liverpool oraz PSG. Nie wiadomo jednak, czy uda dogadać się z Barceloną, która będzie chciała odzyskać część pieniędzy, które zainwestowała w skrzydłowego w 2017 roku.

Dembele przybywał do Dumy Katalonii z Borussii Dortmund, a na konto Niemców przelano grubo ponad 120 milionów. Pod tym względem Francuz jest drugim najdroższym transferem w historii Barcelony. Więcej płacono tylko za Coutinho, którego również chcą się teraz pozbyć.

Sprzedaż obu zawodników poprawiłaby nieco kondycję finansową ekipy dowodzonej przez Ronalda Koemana. Nie jest ona najlepsza, a Barcelona chce ściągnąć latem kilku zawodników na newralgiczne pozycje. Mówi się też, że lideruje w walce o Haalanda.

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Betclic 1. Liga

Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Jan Broda
0
Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank