Wtorek z Weszło FM: J. Basałaj gościem poranka, tenisowe podsumowanie roku i Multiliga

redakcja

Autor:redakcja

21 grudnia 2020, 18:52 • 2 min czytania

Reklama
Wtorek z Weszło FM: J. Basałaj gościem poranka, tenisowe podsumowanie roku i Multiliga

Wtorek na antenie radia upłynie nam pod znakiem premierowych audycji tenisowych, esportowych, ale przede wszystkim piłkarskich. Nie zabraknie też mulitiligi z meczów ligi hiszpańskiej i angielskiej. Szczegóły poniżej:

Reklama

7:00 – 10:00 – „Dwójka bez Sternika”, czyli poranne spotkanie z Moniką Wądołowską i Marcinem Ryszką. Gościem audycji – od 9:00 – będzie Janusz Basałaj, dzisiaj szef komisji mediów PZPN, ale wcześniej między innymi szef redakcji sportowej CANAL+, Orange Sport czy TVP. To kopalnia anegdot o polskiej piłce oraz rodzimym dziennikarstwie. Będziecie mogli także usłyszeć Bogusława Kaczmarka, z którym podsumujemy zakończoną rundę w Ekstraklasie.

10:00 – 12:30 – „Weszłopolscy” – ligowe podsumowanie, zarówno ostatniej kolejki, jak i całej jesieni z przymrużeniem oka. Wśród gości między innymi Wojciech Cygan (prezes Rakowa Częstochowa) czy Paweł Magdoń, od niedawna dyrektor sportowy Wisły Płock.

13:00 – 14:00 – „Tenis Klub” – w programie Adama Romera i Artura Rolaka wielkie podsumowanie roku – w obszarach ATP, WTA oraz w polskim tenisie.

14:00 – 15:00 – „Temat Dnia” – o najważniejszych sprawach sportowych dnia – ze swoimi gośćmi – porozmawiają Monika Wądołowska i Dariusz Urbanowicz.

Reklama

15:00 – 16:00 – „Weszło w esport” – za sterami audycji Krystian Terpiński, a jego gościem będzie Tomasz Jóźwiak. Tematem przewodnim audycji będzie początek karuzeli transferowej na scenie CS:GO.

16:00 – 17:00 – „Die Qualitat” – podsumowanie weekendu w Niemczech z ekipą Adama Kotleszki.

17:00 – 18:00 – „W Mieście Łodzi” – o tym, co piszczy w Łodzi opowiedzą Jakub Olkiewicz i Leszek Milewski.

18:00 – 19:00 – „Estadio Weszło” – o kolejnej wpadce Barcelony, a także o zwycięstwach Realu Madryt i Atletico opowiedzą Krzysztof Rot i jego goście.

Reklama

19:45 – Real Sociedad – Atletico Madryt (Komentarz: Kamil Kania)

21:00 – Arsenal FC – Manchester City (Komentarz: Krzysztof Michalski)

22:00 – Real Valladolid – FC Barcelona (Komentarz: Adam Kotleszka)

Asy Serwisowe we wtorek czytał będzie dla Was Kamil Gapiński. Zapraszamy!

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego

Maciej Piętak
0
Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego
Mundial 2026

Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

AbsurDB
1
Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

Weszło

Reklama