Niedziela w Weszło.FM!

redakcja

Autor:redakcja

19 grudnia 2020, 22:50 • 1 min czytania

Reklama
Niedziela w Weszło.FM!

Niedzielę w Weszło FM zdominuje piłka nożna – spotkania Ekstraklasy, Premier League, a także wasza ulubiona Liga Minus! Szczegóły poniżej.

Reklama

9-10: „W ciemno” Gościem Marcina Ryszki będzie medalista igrzysk paraolimpijskich w pływaniu Robert Musiorski.

10-12: „Dwójka bez sternika” O poranku powitają was Adam Kotleszka i Kamil Gapiński. Ten duet gwarantuje dawkę pozytywnej energii i humoru!

12-13:30 „Stan Futbolu” Radosław Nawrot, Mateusz Rokuszewski, Maciej Wąsowski i Wojciech Kowalczyk porozmawiają o m.in wygranej Roberta Lewandowskiego i meczu Legii Warszawa ze Stalą Mielec. W roli prowadzącego – Adam Kotleszka.

13:30-14:30 „Tri Gapa” Żeglarz-olimpijczyk z Pekinu. Zawodowy kolarz MTB. Od niedawna zakochany w triathlonie. W debiucie na dystansie Ironman zajął szóste miejsce na mistrzostwach Polski. Gościem Kamila Gapińskiego będzie sportowy multiinstrumentalista Patryk Piasecki.

Reklama

14:30-17 Piast Gliwice – Raków Częstochowa (komentarz: Kamil Kania) / Tottenham – Leicester (komentarz: Krzysztof Michalski)

17:30-19:30 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze. Spotkanie skomentują Adam Kotleszka i Daniel Ciechański, którzy wcześniej zaproszą was na przedmeczowe studio.

20-22: „Liga Minus” Ulubiony program o Ekstraklasie, w którym podsumowujemy minioną kolejkę naszej rodzimej ligi.

22-24: „Hyde Park” Na wasze telefony czekać będzie jak co tydzień ekipa Ligi Minus!

Reklama

Zapraszamy!

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego

Maciej Piętak
0
Zagrali tak źle, że dziennikarz zapytał, czy… nie było zatrucia pokarmowego
Mundial 2026

Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

AbsurDB
1
Trzy doby będą czekali na wieści czy zostają, a sześć dni na swój mecz

Weszło

Reklama