Aris rozpracowany – Probierz go nagrał telefonem

redakcja

Autor:redakcja

28 lipca 2010, 12:15 • 1 min czytania

Reklama
Aris rozpracowany – Probierz go nagrał telefonem

– Poza tym widziałem mecze Arisu na DVD, a dużą część spotkania sparingowego przeciwko Kerkyrze, na którym byłem w Salonikach, nagrałem na telefon. Moi piłkarze dostali więc Aris na tacy – mówi Michał Probierz, trener Jagiellonii.
Ł»e też jeszcze nie widzieliśmy Alexa Fergusona, jak wyciąga z kieszeni telefon i zaczyna kręcić filmik. Mamy nadzieję, Michale, że na koniec relacji pomachałeś do obiektywu.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama