Jeszcze raz! Po-lo-nia! War-sza-wa!

redakcja

Autor:redakcja

24 kwietnia 2010, 00:13 • 1 min czytania

Reklama

Tak, głupie. Ale my też jesteśmy głupi. Wstyd się przyznać – rozśmieszyło nas!

Reklama

Najnowsze

Reklama
Polecane

Zmarł były trener siatkarskiej reprezentacji Polski

AbsurDB
0
Zmarł były trener siatkarskiej reprezentacji Polski

Weszło

Reklama