Najgorszy taniec wszech czasów. Nie przypomina wam trochę Jasia Fasoli? Albo chociaż Mikela Arruabarreny?
Reklama
12 grudnia 2008, 11:18 • 1 min czytania
Najgorszy taniec wszech czasów. Nie przypomina wam trochę Jasia Fasoli? Albo chociaż Mikela Arruabarreny?