Chore ceny biletów na Legię

redakcja

Autor:redakcja

04 września 2008, 22:53 • 1 min czytania

Reklama

Temat modny, więc kontynuujemy – Legia sprzedaje bilety na jutrzejszy mecz pucharu śmietnika z ŁKS فódź. Najtańszy kosztuje 30 złotych, najdroższy 115. Nic dziwnego, że dotychczas na trybunę odkrytą sprzedano osiem wejściówek.
Ceny są zbliżone do tych, jakie FC Barcelona wyznaczyła na mecz z Wisłą Kraków. Około 30 złotych kosztuje też najtańszy bilet na Herthę Berlin i Schalke (warunków oglądania meczu oraz jakości produktu nie porównujemy). No ale w Warszawie jest promocja – do wejściówki dodają dwuletni zakaz stadionowy gratis!

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
1
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama