Aalborg lub Kaunas w fazie grupowej Ligi Mistrzów!

redakcja

Autor:redakcja

06 sierpnia 2008, 03:40 • 1 min czytania

Reklama

Mamy już pierwszego sensacyjnego uczestnika Ligi Mistrzów. Po tym, jak Glasgow Rangers zostało wyeliminowane przez Kaunas, jasne stało się, że do fazy grupowej LM awansują albo Litwini, albo – co znacznie bardziej prawdopodobne – Duńczycy, konkretnie AaB Aalborg.
Mamy więc super niespodziankę. Jak chcecie zobaczyć Aalborg w akcji, obejrzyjcie ten filmik. W bramce rywali stoi Polak, Arkadiusz Onyszko…

Reklama

Najnowsze

Reklama

Weszło

Reklama