Gdzie zagra Ebi Smolarek?

redakcja

Autor:redakcja

14 lipca 2008, 03:23 • 1 min czytania

Reklama

Tuluza czy Olympiakos? Gdzie będzie grał Ebi Smolarek? A może zostanie w Racingu Santander, by podjąć – uprzedźmy fakty, nieudaną – próbę powrotu do pierwszego składu?
Do walki o Ebiego podobo zamierza się włączyć mistrz Grecji. Sami nie wiemy, czy to dobry pomysł. Z jednej strony Ł»urawski robi furorę w tamtej lidze, to i Ebi powinien dać radę, ale z drugiej strony coś nam nos podpowiada, że Olympiakos to mogą być trochę za wysokie progi…

Reklama

W każdym razie reprezentant Polski musi przestać kręcić nosem, tylko szybko się decydować. Bo jak na razie gra tylko tutaj…

Najnowsze

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
2
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Weszło

Reklama