Oficjalnie: Josue zostaje w Legii na kolejny sezon

redakcja

Autor:redakcja

27 maja 2023, 19:50 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Josue zostaje w Legii na kolejny sezon

Josue przedłużył umowę z Legią Warszawa. Nowy kontrakt Portugalczyka będzie obowiązywał do końca czerwca 2024 roku, o czym klub poinformował tuż po zakończeniu ostatniego ligowego spotkania w tym sezonie.

Reklama

W 34. kolejce Ekstraklasy Legia Warszawa ograła 3:1 Śląsk Wrocław. Nie to było jednak najważniejszą wiadomością sobotniego popołudnia. Tuż po końcowym gwizdku sędziego klub przekazał informację o podpisaniu nowej, obowiązującej do końca sezonu 2023/24 umowy z Josue.

Josue był najlepszym piłkarzem Legii w tym sezonie. Wielce prawdopodobne, że otrzyma również tytuł najlepszego piłkarza Ekstraklasy. Wystąpił w 37 meczach, w których zdobył 15 bramek i zanotował dziewięć asyst.

Reklama

Josue trafił do Legii w 2021 roku. We wrześniu skończy 33 lata.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank