Zawodnik Radomiaka ukarany przez Komisję Ligi

Antoni Figlewicz

Opracowanie:Antoni Figlewicz

04 kwietnia 2024, 18:22 • 1 min czytania

Reklama
Zawodnik Radomiaka ukarany przez Komisję Ligi

Czerwona kartka to za mało. Zdaniem Komisji Ligi grający dla Radomiaka Vagner Dias, zasłużył na dodatkową karę za swoje zachowanie w meczu 26. kolejki Ekstraklasy z Puszczą Niepołomice. Reprezentant Republiki Zielonego Przylądka wyleciał z boiska za faul na Wojciechu Hajdzie, ale schodząc z murawy, zachowywał się bardzo nieelegancko w stosunku do sędziego.

Reklama

Ostatecznie nałożono na niego karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych. Za „niewłaściwe zachowanie”, czyli kilka nieparlamentarnych słów i grożenie palcem sędziemu Tomaszowi Kwiatkowskiemu. Część nerwowego zachowania 28-letniego piłkarza widać nawet na nagraniu poniżej:

Chwilę później Vagner troszkę się uspokoił, mocno ścisnął trzymaną w rękach butelkę wody i zszedł do szatni. Przerwa od gry wynikająca z ukarania go bezpośrednią czerwoną kartką, uszczuplenie portfela o pięć tysięcy złotych, a do tego kiepski występ w Krakowie – te święta zdecydowanie nie były dla zawodnika Radomiaka zbyt udane.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Antoni Figlewicz

Wolałby pewnie opowiadać komuś głupi sen Davida Beckhama o, dajmy na to, porcelanowych krasnalach, niż relacjonować wyjątkowo nudny remis w meczu o pietruszkę. Ostatecznie i tak lubi i zrobi oba, ale sport to przede wszystkim ciekawe historie. Futbol traktuje jak towar rozrywkowy - jeśli nie budzi emocji, to znaczy, że ktoś tu oszukuje i jego, i siebie. Poza piłką kolarstwo, snooker, tenis ziemny i wszystko, w co w życiu zagrał. Może i nie ma żadnych sportowych sukcesów, ale kiedyś na dniu sąsiada wygrał tekturowego konia. W wolnym czasie głośno fałszuje na ulicy, ale już dawno przestał się tego wstydzić.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie