Jakub Moder wrócił do gry w Premier League!

redakcja

Autor:redakcja

25 listopada 2023, 18:12 • 1 min czytania

Reklama
Jakub Moder wrócił do gry w Premier League!

Jakub Moder rozegrał ponad dwadzieścia minut w sobotnim spotkaniu Brighton & Hove Albion z Nottingham Forest. Reprezentant Polski wrócił do gry w Premier League po bardzo długiej przerwie spowodowanej zerwanymi więzadłami krzyżowymi.

Reklama

Moder nabawił się groźnego urazu w potyczce z Norwich (0:0), która odbyła się… 2 kwietnia 2022 roku. Rehabilitacja 24-latka nie przebiegała zgodnie z planem, dlatego też pomocnik wrócił na boisko zdecydowanie późnej, niż było to pierwotnie planowane.

Roberto De Zerbi mówił na przedmeczowej konferencji prasowej, że Jakub Moder dostanie kilkanaście minut w ligowym starciu z Nottingham Forest. Włoski szkoleniowiec dotrzymał słowa. Wychowanek Lecha Poznań zameldował się na placu gry w 77. minucie spotkania, które „Mewy” wygrały ostatecznie 3:2.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank