Diego Simeone zostaje z Atletico do 2027 roku

redakcja

Autor:redakcja

09 listopada 2023, 20:48 • 1 min czytania

Reklama
Diego Simeone zostaje z Atletico do 2027 roku

Diego Simeone pracuje w Atletico Madryt już dwanaście lat. Wygląda na to, że jego przygoda z hiszpańską drużyną potrwa minimum do 2027 roku.

Reklama

Argentyński trener pracuje w madryckim klubie od 23 grudnia 2011 roku. W Atletico wypracował sobie renomę fachowca z najwyższej półki. Do tej pory poprowadził Atletico w 642 spotkaniach. Pod jego rządami Atletico zdobyło dwa mistrzostwa Hiszpanii, po jednym Pucharze i Superpucharze Hiszpanii, dwukrotnie triumfowało w Lidze Europy oraz zaliczyło dwie wygrane w Superpucharze UEFA.

Dziś Atletico Madryt poinformowało o przedłużeniu współpracy ze szkoleniowcem do 30 czerwca 2027 roku. Już od dawna w mediach spekulowano o nowym kontrakcie, lecz dopiero teraz informacja została potwierdzona. Aktualnie madrycki klub zajmuje piąte miejsce w lidze hiszpańskiej i jest liderem tabeli grupy E Ligi Mistrzów.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

foto. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank