Afera w zespole młodzieżowym Realu Madryt. Chodzi o rozpowszechnianie nagrań

redakcja

Autor:redakcja

14 września 2023, 20:12 • 1 min czytania

Reklama
Afera w zespole młodzieżowym Realu Madryt. Chodzi o rozpowszechnianie nagrań

Real Madryt odniósł się do tematu najnowszej afery związanej z tym klubem. 

Reklama

Dziś Królewscy wydali komunikat, w którym przekazali, że zawodnik Castilli i trzech graczy Realu Madryt C złożyło zeznania w związku ze skargą dotyczącą rzekomego rozpowszechniania prywatnych nagrań za pośrednictwem jednego ze znanych komunikatorów. Klub nie zdradził szczegółów, natomiast zapewnił, że po ich uzyskaniu należy spodziewać się podjęcia odpowiednich kroków i kolejnych komunikatów.

Cadena SER przekazało swoje wieści. Rzekomo chodzi o nagrania stosunku, które zostały rozpowszechnione przez osoby trzecie. Jednak wciąż nie rozpoczęto postępowania w tej sprawie. W dodatku AS zapewnia, że w sprawę nie jest zaangażowany nikt z pierwszej drużyny Realu Madryt.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank