Josue: – Legia umarła? Przesyłam je***ne pozdrowienia

redakcja

Autor:redakcja

18 sierpnia 2023, 09:16 • 1 min czytania

Reklama
Josue: – Legia umarła? Przesyłam je***ne pozdrowienia

Legia Warszawa w szalonym stylu pokonała Austrię Wiedeń 5:3, dzięki czemu zapewniła sobie awans do czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Po meczu ostrego komentarza udzielił kapitan Wojskowych Josue.

Reklama

Legia umarła? Legii już nie ma w Europie? Przesyłam wszystkim je***e pozdrowienia – powiedział Josue cytowany na Twitterze przez dziennikarza Pawła Gołaszewskiego.

Legia Warszawa w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji przegrała z Austrią Wiedeń 1:2. Nie dość, że przerwała passę przeszło 400 dni bez porażki na własnym obiekcie, to na domiar złego jeszcze nigdy nie awansowała w europejskich pucharach, jeśli ponosiła porażkę w pierwszym meczu u siebie. Wojskowi pokazali jednak charakter i w szalonym meczu ograli Fiołki.

W spotkaniu nie brakowało dramaturgii bowiem Legia prowadziła już 3:0, ale doprowadziła do sytuacji, w której w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry wciąż groziła jej dogrywka. Sprawę załatwił gol strzelony przez Ernesta Muciego chwilę później.

W decydującej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Legia zmierzy się z duńskim Midtjylland.

Reklama

WIĘCEJ O POLSKICH DRUŻYNA W EUROPUCHARACH:

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank