Maloca: – Bardzo chciałem zostać w Gdańsku

redakcja

Autor:redakcja

16 lipca 2023, 18:24 • 1 min czytania

Reklama
Maloca: – Bardzo chciałem zostać w Gdańsku

– Usłyszałem od nowego prezesa, że klub nie widzi mnie w składzie na przyszły sezon i że teraz Lechia postawi na nowych zawodników. To była konkretna rozmowa. Bardzo chciałem zostać w Gdańsku, ale niestety nie wszystko w życiu wygląda tak, jakbyśmy chcieli – mówi w rozmowie z „TVP Sport” Mario Maloča.

Reklama

Kontrakt Chorwata został rozwiązany za porozumieniem stron. Doświadczony obrońca dobrze zna ligę (rozegrał 160 meczów w Ekstraklasie), natomiast prawdopodobnie opuści nie tylko Gdańsk, ale też Polskę. – Są zapytania z Polski, ale raczej stąd wyjadę. Lechia to „mój” polski klub i chciałbym, żeby tak pozostało. Czuję się bardzo związany z tym miastem, z kibicami – podkreśla 34-latek.

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank