Mario Maloca nie jest już zawodnikiem Lechii Gdańsk. Gajos w Indonezji

redakcja

Autor:redakcja

14 lipca 2023, 15:15 • 2 min czytania

Reklama
Mario Maloca nie jest już zawodnikiem Lechii Gdańsk. Gajos w Indonezji

Lechia Gdańsk informuje, że za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt z Mario Malocą. W tym samym komunikacie zaznacza, że Łukasz Smolarow przestał pełnić obowiązki dyrektora sportowego Lechii, a Maciej Gajos na zasadzie transferu definitywnego udaje się do wicemistrza Indonezji – Persija Dżakarta.

Reklama

Błażej Łukaszewski z portalu „Meczyki.pl” informuje, że Łukasza Smolarowa na stanowisku dyrektora sportowego zastąpi Jakub Chodorowski. W przeszłości pełnomocnik zarządu ds. sportu w Wiśle Kraków i osoba odpowiedzialna za skauting Zagłębia Lubin.

Maloca był zawodnikiem Lechii od 2015 roku. Dwa lata później został wypożyczony na dwa sezony do Greuther Fürth. Po przygodzie w Niemczech wrócił do Gdańska i był podstawowym obrońcą Lechii. 34-letni „Generał” w barwach „biało-zielonych” rozegrał 174 mecze i strzelił 6 bramek.

Reklama

Gajos do Lechii trafił w 2019 roku. I od tego czasu wystąpił w 135 spotkaniach, zdobył 18 goli i zaliczył 8 asyst. Teraz będzie kontynuował swoją przygodę z piłką w Indonezji. Z nowym klubem związał się rocznym kontraktem.

WIĘCEJ O LECHII GDAŃSK:

Reklama

Fot. newspix

 

Najnowsze

Reklama
Betclic 1. Liga

Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Jan Broda
0
Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank