Media: Górnik Zabrze chce pozyskać zawodnika Radomiaka Radom

redakcja

Autor:redakcja

17 czerwca 2023, 16:46 • 1 min czytania

Reklama
Media: Górnik Zabrze chce pozyskać zawodnika Radomiaka Radom

Górnik Zabrze rozważa pozyskanie Filipe Nascimento z Radomiaka Radom. Sięgną po niego, jeśli w tym okienku transferowym odejdzie Jean Jules Mvondo. Informuje Piotr Koźmiński na łamach „WP Sportowe Fakty”.

Reklama

Kameruński defensywny pomocnik ma ważny kontrakt z Górnikiem do końca czerwca 2024 roku. Aczkolwiek obie strony (zawodnik i klub) są otwarte na transfer już teraz. Jeśli Zabrzanie dojdą do porozumienia z nowym pracodawcą Mvondo, transakcja zostanie dopięta.

Górnik już rozgląda się za zastępstwem. I na ich liście życzeń znalazł się Filipe Nascimento z Radomiaka Radom. W minionym sezonie Portugalczyk zagrał w trzynastu spotkaniach, strzelił trzy gole i zaliczył dwie asysty. Na początku stycznia doznał poważnej kontuzji z kolana i wypadł z gry do końca sezonu. Z końcem czerwca wygasa mu kontrakt z radomskim klubem i będzie do wzięcia za darmo.

WIĘCEJ O TRANSFERACH:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank