Kiko Ramirez na dłużej w Wiśle Kraków

redakcja

Autor:redakcja

15 czerwca 2023, 22:43 • 2 min czytania

Reklama
Kiko Ramirez na dłużej w Wiśle Kraków

Kiko Ramirez pozostanie na stanowisku dyrektora sportowego Wisły Kraków. Hiszpan przedłużył swoją umowę z klubem o kolejny rok.

Reklama

W tym roku Wisła Kraków postawiła na stabilny rozwój pionu sportowego. Oprócz przedłużenia umowy z Radosławem Sobolewskim, w gabinetach „Białej Gwiazdy” wciąż pracować będzie Kiko Ramirez.

– Cieszę się, że będziemy dalej współpracować z Kiko nad misją odbudowy Wisły Kraków. Mimo że w tym sezonie nie udało nam się awansować do Ekstraklasy, to uważam, że stworzyliśmy zaczątki czegoś obiecującego. Zdajemy sobie sprawę jak wiele pracy przed nami – jednak liczymy, że ten sezon będzie kontynuacją stabilnego rozwoju klubu i drużyny – przyznaje Jarosław Królewski w oficjalnym komunikacie klubu.

Nowa umowa 52-letniego Hiszpana obowiązywać będzie do końca czerwca 2024 roku.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank