Z Ekstraklasy do III ligi hiszpańskiej. Kiko Ramirez wraca na ławkę
Kiko Ramirez jako pierwszy szkoleniowiec Radomiaka Radom nie zdążył nawet mrugnąć trzy razy, a już podziękowano mu za współpracę w obawie przed spadkiem z Ekstraklasy. Niespełna trzy miesiące Hiszpan spędził na bezrobociu, bo właśnie wrócił do ojczyzny. Kiko Ramirez to postać dobrze znana w Polsce. Hiszpan po raz pierwszy trafił do naszego kraju w 2017 roku, kiedy to został trenerem Wisły Kraków. Przy Reymonta spędził na ławce ledwie rok, jednak nie przeszkodziło mu to, […]