Real Madryt wpłacił klauzulę za Frana Garcię

redakcja

Autor:redakcja

09 czerwca 2023, 16:56 • 1 min czytania

Reklama
Real Madryt wpłacił klauzulę za Frana Garcię

Real Madryt ogłosił, że wpłacił klauzulę wykupu za Frana Garcię. „Królewscy” sprowadzili 23-letniego obrońcę za pięć milionów euro.

Reklama

Wychowanek „Los Blancos” zadebiutował w pierwszym zespole w 2018 roku, natomiast w lipcu 2021 roku został sprzedany za dwie „bańki” do Rayo Vallecano, w którym wcześniej przebywał na wypożyczeniu. W minionym sezonie wystąpił we wszystkich ligowych spotkaniach, a jego zespół skończył sezon na 11. pozycji.

Garcia związał się z Realem Madryt czteroletnią umową.

CZYTAJ WIĘCEJ O LA LIGA:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

La Liga

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
3
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę
Ekstraklasa

Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna

Kacper Korpak
20
Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna