Wstyd. Kibice Lechii Gdańsk przerwali mecz z Piastem [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

27 maja 2023, 19:27 • 2 min czytania

Reklama
Wstyd. Kibice Lechii Gdańsk przerwali mecz z Piastem [WIDEO]

Kibice Lechii Gdańsk nie dali dokończyć ostatniego meczu biało-zielonych przed spadkiem z Ekstraklasy. Stworzyli racowisko, w wyniku którego sędzia Marcin Kochanek przerwał mecz.

Reklama

Od początku drugiej połowy kibice Lechii Gdańsk robili wszystko, by przerwać mecz ich drużyny z Piastem Gliwice. Raz po raz odpalali race, po czym wrzucali je na boisko. Sędzia Marcin Kochanek przerwał spotkanie i ostrzegł, że jeśli sytuacja się powtórzy, zakończy starcie. Po kilku minutach obie ekipy powróciły na murawę, ale nie na długo. Fani biało-zielonych po raz kolejny odpalili race i arbiter postanowił przedwcześnie zakończyć mecz.

Według informacji dziennikarzy Canal+ przed tym incydentem próbował uchronić Dusan Kuciak. Bramkarz Lechii chciał podbiec pod trybunę i rozmówić się z kibicami. Sztab szkoleniowy biało-zielonych przekonał jednak golkipera, by tego nie robił.

Reklama

Przedwcześnie zakończone spotkanie oznacza prawdopodobnie walkower dla Piasta. Był to ostatni mecz Lechii w Ekstraklasie. Gdańszczanie są już pewni spadku.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank