Urban: – Oby takich meczów w Ekstraklasie było więcej

redakcja

Autor:redakcja

13 maja 2023, 23:20 • 1 min czytania

Reklama
Urban: – Oby takich meczów w Ekstraklasie było więcej

– Przyjeżdżając do Łodzi, mówiłem zawodnikom, że tutaj pachnie dużą piłką. Kibice, atmosfera – to wszystko tworzy widowisko. Zawodnicy dostosowali się do atmosfery na trybunach i oby takich meczów w Ekstraklasie było więcej – powiedział na konferencji prasowej Jan Urban, szkoleniowiec Górnika Zabrze.

Reklama

„Górnicy” wygrali w sobotę piąty mecz z rzędu, natomiast „Widzewiacy” ponieśli piątą kolejną porażkę na własnym stadionie. – W dzisiejszym spotkaniu działo się naprawdę dużo. Jedna i druga drużyna stworzyły fajne widowisko. Były bramki, były sytuacje, była dobra gra z obu stron. Wygraliśmy my, bo być może to my mieliśmy trochę więcej klarownych okazji – dodał Urban.

Jak wygląda sytuacja w tabeli Ekstraklasy po sobotnich spotkaniach? Widzew Łódź zamyka górną połówkę tabeli, za to Górnik Zabrze przesunął się na 6. lokatę.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
10
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]