Pioli: Sędziowie? To były podwójne standardy

redakcja

Autor:redakcja

11 maja 2023, 11:36 • 2 min czytania

Reklama
Pioli: Sędziowie? To były podwójne standardy

Wczoraj Milan przegrał z Interem 0:2 i znalazł się w trudnej sytuacji przed rewanżem, który zdecyduje o awansie jednej z mediolańskich drużyn do finału Ligi Mistrzów. Po wczorajszym meczu Stefano Pioli ocenił jego przebieg i zasugerował, że sędziowanie pozostawiało wiele do życzenia.

Reklama

Szkoleniowiec Milanu w pierwszej kolejności odniósł się do gry swoich podopiecznych, którym długo zajęło złapanie właściwego rytmu. Już po jedenastu minutach przegrywali z lokalnym rywalem, który szybko zdobył dwie bramki. Jednak Pioli uznał, że warto też pochylić się nad pracą sędziów i podzielić się uwagami pod adresem Jesusa Gila Manzano, który prowadził zawody:

– W pierwszej połowie Inter był lepszy. My zaczęliśmy grać dopiero po zmianie stron. Byliśmy wtedy lepsi, ale nie zdobyliśmy bramki. Musimy uwierzyć w to, że stać nas na zmianę wyniku. Sędziowie? No cóż. Mieli dwie różne wagi, dwie różne miary. To były podwójne standardy.

Druga odsłona tego dwumeczu odbędzie się już w najbliższy wtorek. Wcześniej, bo już w sobotę, Milan czeka mecz ligowy z walczącą o utrzymanie Spezią.

Czytaj więcej o piłce nożnej:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank