Jakub Kamiński z bramką przeciwko Bochum [WIDEO]

22 kwietnia 2023, 17:13 • 1 min czytania 14 komentarzy

Jakub Kamiński trafił do siatki po raz drugi w tym sezonie Bundesligi. 20-letni skrzydłowy pokonał bramkarza Bochum w spotkaniu 29 kolejki Bundesligi.

Wychowanek Lecha Poznań spędził na murawie dokładnie 79 minut. Przez ten czas, udało mu się jednak wpisać na listę strzelców, a także zaliczyć asystę drugiego stopnia. W 21. minucie meczu, Polak znakomicie wykorzystał prostopadłe podanie od Felix’a Nmechy, podwyższając prowadzenie „Wilków” na 2:0.

Do końca sezonu Bundesligi zostało już tylko pięć kolejek. Drużyna Kamińskiego znajduje się jednak na bezpiecznym, ósmym miejscu w ligowej tabeli. Ekipa Niko Kovaca wciąż marzy jednak o występie w europejskich pucharach, do czego brakuje jej jedynie dwóch punktów.