Przedłużona umowa Igora Łasickiego z Wisłą Kraków

redakcja

Autor:redakcja

13 marca 2023, 18:42 • 1 min czytania

Reklama
Przedłużona umowa Igora Łasickiego z Wisłą Kraków

Kontrakt Igora Łasickiego z Wisłą Kraków został przedłużony. Zgodnie z zapisem mówiącym o rozegraniu przez obrońcę określonego procentu minut w sezonie, umowa przedłużyła się automatycznie do końca czerwca 2024 roku.

Reklama

Igor Łasicki rozegrał w tym sezonie 21 spotkań ligowych i trzy w Pucharze Polski. Opuścił tylko dwa mecze, łącznie spędzając na pierwszoligowych boiskach przeszło 1836 minut. Tym samym wypełnił minimum limitu 60% rozegranych minut w tym sezonie. Dzięki temu jego umowa uległa automatycznemu przedłużeniu. 27-letni defensor będzie występował w Krakowie co najmniej do końca czerwca 2024 roku.

Łasicki gra w Wiśle od lipca 2022 roku, skąd trafił z Pogoni Szczecin. Jest kapitanem Białej Gwiazdy. W tym sezonie strzelił dwa gole i zanotował tyle samo asyst.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank