Podolski o zakończeniu kariery: – Może gdy stadion będzie dokończony

redakcja

Autor:redakcja

10 marca 2023, 18:10 • 1 min czytania

Reklama
Podolski o zakończeniu kariery: – Może gdy stadion będzie dokończony

Lukas Podolski coraz poważniej myśli o zakończeniu kariery. Były reprezentant Niemiec zdradził w rozmowie z portalem slazag.pl, kiedy może zdecydować się na taki krok.

Reklama

Napastnik Górnika Zabrze zapowiedział, że po zakończeniu kariery zamierza skupić się na swoich bliskich, dla których nie miał w ostatnich latach zbyt wiele czasu. – Nie zagrałem w życiu stu meczów, tylko 800 albo 900. Te wszystkie sezony ligowe, turnieje, mistrzostwa z reprezentacją Niemiec… Mieszkanie w hotelach… A gdzie życie prywatne? Bywało, że swojej rodziny nie widziałem po parę tygodni – przyznał Podolski.

37-latek zdradził także, że nie rozmawiał jeszcze z władzami Górnika o przedłużeniu kontraktu, ale ma już pomysł, kiedy mógłby zakończyć karierę. – Może gdy stadion będzie dokończony i gotowy z czwartą trybuną, to wtedy. Przed starością nikt nie ucieknie, kiedyś przyjdzie taki moment, kiedy trzeba będzie to zauważyć. Z Górnikiem na razie nie rozmawialiśmy o przedłużeniu kontraktu, przyjdzie na to czas – dodał piłkarz.

Podolski został zawodnikiem Górnika Zabrze w lipcu 2021 roku. Od tamtej pory rozegrał 52 spotkania, w których zdobył 13 bramek i zaliczył 11 asyst.

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Reklama

Fot. 400mm.pl

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank