Van den Brom: – Ten mecz był kopią tego sprzed trzech dni

06 lutego 2023, 09:57 • 1 min czytania 3 komentarze

Trener Lecha Poznań, John van den Brom wreszcie świętował zwycięstwo na wiosnę. Jego zdaniem drugie spotkanie z Miedzią Legnica było bliźniaczo podobne do tego ze środy. Z tą różnicą, że tym razem również wynik się zgadzał.

– W środę po meczu w Legnicy powiedziałem, że w zasadzie w naszej grze wszystko wyglądało dobrze, jeśli chodzi o stwarzanie sytuacji, ale ich nie wykorzystywaliśmy. Dzisiejszy mecz był trochę kopią tego sprzed trzech dni. Zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy mieliśmy więcej okazji. Dla mnie, pierwsza połowa była zbyt nerwowa, druga była już zdecydowanie lepsza – komentował Holender.

– Uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo, bo kreowaliśmy sytuacje, mieliśmy ich zdecydowanie więcej niż przeciwnicy. Musimy nadal pracować nad skutecznością i wcześniej zamknąć takie spotkanie, jak dzisiaj, a nie do końca z wynikiem 1:0 walczyć o zwycięstwo do końcowych minut – podsumował Van den Brom.

„Kolejorz” zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli ze stratą pięciu punktów do Legii Warszawa i dwunastu do Rakowa Częstochowa.