Runjaić: – Dostosowaliśmy się do poziomu nawierzchni

redakcja

Autor:redakcja

29 stycznia 2023, 20:32 • 2 min czytania

Reklama
Runjaić: – Dostosowaliśmy się do poziomu nawierzchni

Legia Warszawa pokonała Koronę Kielce 3:2 w spotkaniu 18. kolejki Ekstraklasy, ale nie wszyscy w stolicy byli w pełni zadowoleni. Sporo pretensji do swoich piłkarzy za roztrwonienie przewagi miał  trener Kosta Runjaić. 

Reklama

–  Cieszę się, wygraliśmy pierwszy mecz po długiej przerwie, jak na mój gust za długiej. Myślę, że w pierwszej połowie całkowicie dominowaliśmy i graliśmy niesamowity futbol na okropnym boisku. Prowadziliśmy, a po golu Kapustki na 3:0 przestaliśmy grać w piłkę. Jestem pewny, że to częściowo przez stan murawy, która stawała się coraz gorsza, ale nie ma wymówek. Jakoś dostosowaliśmy się do poziomu nawierzchni – powiedział Niemiec na pomeczowej konferencji prasowej.

Kilka minut temu rzuciłem okiem na tabelę i wyniki. Do naszego meczu nie wygrał żaden gospodarz, to dla mnie dziwne. Staliśmy się pierwszym zespołem, który zwyciężył u siebie w drugiej rundzie. To tyle na początek 2023 roku. Będziemy się koncentrować i przygotowywać do kolejnego, wielkiego wyzwania – zapewnił Runjaić.

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu i zaledwie remisowi Rakowa w meczu z Wartą Legia zbliżyła się do pozycji lidera na siedem punktów. W następnej kolejce Wojskowi zmierzą się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin.

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Reklama

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank