Jasna deklaracja Kapustki. „Mam w Legii jeszcze coś do zrobienia”
Po poprzednim sezonie zakończonym 6. miejscem w tabeli Ekstraklasy Legia Warszawa wróciła do treningów. Jednym z zawodników, którzy przedłużyli kontrakty jest Bartosz Kapustka. Reprezentant Polski nie ukrywa, że ma nadzieję na krok do przodu. – Każdy zawodnik przeszedł trochę inną drogę i znalazł się w innej sytuacji, jeśli chodzi o decyzję, czy zostać w klubie, czy odejść. Dlatego trudno mi wypowiadać się za innych. Cieszę się, że miałem okazję zostać w Legii. Nie ukrywam, że poprzedni sezon […]