Były piłkarz Celtiku uciekał przed policją. Miał przy sobie kokainę

redakcja

Autor:redakcja

08 stycznia 2023, 13:18 • 1 min czytania

Reklama
Były piłkarz Celtiku uciekał przed policją. Miał przy sobie kokainę

Anthony Stokes w przeszłości regularnie zdobywał bramki głównie na szkockich boiskach. Teraz 34-latek specjalizuje się w łamaniu prawa.

Reklama

Dwa lata temu Irlandczyk zakończył profesjonalną karierę w wyjątkowych okolicznościach. Po podpisaniu kontraktu z Livingston uznał, że nie ma zamiaru grać na sztucznej murawie i z tego względu rozwiązał swoją umowę. To jednak sytuacja groteskowa. Gorzej, że w kolejnych latach był na bakier z prawem. Swego czasu wydano za nim list gończy w związku z tym, że nie stawił się w sądzie na sprawę, w której miał się tłumaczyć z nękania ojca swojej byłej partnerki.

Według „Irish Mirror” ostatnio nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zdecydował się na ucieczkę, nie zważając na czerwone światła. Pościg za Stokesem trwał do momentu, gdy ten zdecydował się wyskoczyć z samochodu i uciekać pieszo. W ucieczce towarzyszył mu jego kolega. Policja złapała obu panów i przy Stokesie znalazła kokainę. Mężczyźni po przesłuchaniu zostali zwolnieni za kaucją, jednak nadal będą musieli stawić się w sądzie.

***

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ:

Fot. Newspix.pl

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank