Oficjalnie: Real Madryt pozyskał Endricka

redakcja

Autor:redakcja

15 grudnia 2022, 16:16 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Real Madryt pozyskał Endricka

Real Madryt poinformował o pozyskaniu utalentowanego 16-letniego brazylijskiego napastnika – Endricka. Zawodnik Palmeiras podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał od 2024 roku, gdy osiągnie pełnoletność. 

Reklama

Jak donosi włoski dziennikarz Fabrizio Romano Królewscy zapłacą za zawodnika 35 mln euro, a także dodatkowe 25 mln euro po spełnieniu określonych warunków. Brazylijczyk podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne trzy lata. Umowa wejdzie w życie w lipcu 2024 roku.

To największy transfer w historii brazylijskiego futbolu – powiedziała prezydent klubu Leila Pereira.

Endrick to 16-letni napastnik Palmeiras, w którym spędzi następne półtora roku. W tym sezonie wystąpił w 21 meczach. Zdobył w nich 12 bramek i zanotował jedną asystę.

WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank