Blatter: – Infantino brak odwagi. Powinien wyrzucić Iran z mundialu

redakcja

Autor:redakcja

11 listopada 2022, 21:53 • 1 min czytania

Reklama
Blatter: – Infantino brak odwagi. Powinien wyrzucić Iran z mundialu

Były prezydent FIFA – Sepp Blatter ocenił w szwajcarskich mediach decyzje dot. mistrzostw świata podjęte przez Gianniego Infantino. Jak na ironię, zarzucił mu „bycie umoczonym”.

Reklama

Iran powinien zostać wykluczony z mistrzostw świata. Ale on tego nie chce. Może ma swoje za uszami. Miał zostać stworzony wspólny fundusz dla wszystkich pracowników, którzy ulegli wypadkom podczas budowy infrastruktury na mundial w Katarze. Myślę, że musiałby zrobić to ktoś z FIFA, który ma odwagę. Ale Infantino jej nie ma – powiedział na łamach szwajcarskiego „Blicka” Sepp Blatter.

Nie po raz pierwszy był prezydent FIFA uderza w mediach w światową federację i Gianniego Infantino. Jawnie oskarżał związek o korupcję w procesie przyznania mistrzostw świata Katarowi. Teraz za cel wziął sobie aktualnego prezydenta FIFA.

Blatter pracował w FIFA od 1975 do 2015 roku. Przez ostatnie sześć lat trwał proces przeciwko 86-letniemu Szwajcarowi. Mimo wielu zarzutów, m.in. korupcyjnych, nie uznano jego winy.

WIĘCEJ O MŚ W KATARZE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank