Runjaic: W Szczecinie ciągle mam przyjaciół

redakcja

Autor:redakcja

21 października 2022, 18:21 • 1 min czytania

Reklama
Runjaic: W Szczecinie ciągle mam przyjaciół

W sobotę trener Kosta Runjaic pierwszy raz poprowadzi Legię Warszawa przeciwko swojemu poprzedniemu pracodawcy – Pogoni Szczecin. – To spotkanie z jednego względu będzie wyjątkowe i specjalne. Mamy szansę wygrać z drużyną zaliczającą się do czołówki – powiedział szkoleniowiec.

Reklama

Runjaic prowadził Portowców w latach 2017-22.

– Pogoń to tak naprawdę ten sam zespół. Zaszło w niej mało zmian, pozostały schematy i zawodnicy. Oczywiście, do każdego rywala przygotowujemy się bardzo starannie. Angielski tydzień, czyli dodatkowe obciążenie meczowe, sprawiło, że obniżyliśmy intensywność treningów. Skupiamy się na detalach. Ekipa ze Szczecina nie będzie się w Warszawie chować. To drużyna nakierowana na atak, więc możemy liczyć na wiele sytuacji bramkowych. To będzie ciekawe spotkanie. Wierzę, że odniesiemy zwycięstwo – powiedział szkoleniowiec.

– Do tej pory prezentowaliśmy się dobrze, poprawnie, ale brakowało wygranych w potyczkach z bezpośrednimi konkurentami. Chcielibyśmy to wreszcie osiągnąć – dodał Niemiec.

Cieszę się na spotkanie z pracownikami Pogoni. Nadal jestem w kontakcie z ludźmi ze sztabu. To nie tylko relacje zawodowe, a przyjaźnie, które zostały zawarte w trakcie mojej pracy w Szczecinie i są pielęgnowane – uzupełnił Runjaic.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

foto. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank