Prezes Jagiellonii zafunduje bilety kibicom z wyjazdu do Zielonej Góry

redakcja

Autor:redakcja

13 października 2022, 15:32 • 1 min czytania

Reklama
Prezes Jagiellonii zafunduje bilety kibicom z wyjazdu do Zielonej Góry

Jagiellonia Białystok skompromitowała się w Pucharze Polski. Przegrała z Lechią Zieloną Górą 1:3 w 1/16 finału, co oczywiście nie mogło przejść bez większego echa. Tym bardziej, że skład klubu Ekstraklasy wystawiony na ten mecz aż tak nie odbiegał od optymalnego.

Reklama

Na ten blamaż zareagował prezes klubu: – Rozczarowanie. Nie tak miał wyglądać ten mecz. Gratulacje dla Lechii Zielona Góra. 4 dni na przemyślenia i wracamy na boisko przeciw Warcie Poznań. Małe zadośćuczynienie dla wyjazdowiczów (ponad 1200km!) – zaproszenia na mecze z Legią Warszawa i Lechem Poznań – napisał Wojciech Pertkiewicz na Twitterze.

Taki gest na pewno jakiejś części kibiców Jagiellonii się spodoba. Innej grupie zapewne nie, w myśl „a co nas to interesuje, kompromitacja to kompromitacja”. W każdym razie to jest jakaś reakcja. Równie dobrze mogłoby nie być takiego gestu ze strony prezesa. To pozostawiamy do oceny wam.

Więcej o Jagiellonii:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank