Paweł Wszołek wraca do Legii

redakcja

Autor:redakcja

07 lipca 2022, 13:44 • 2 min czytania

Reklama
Paweł Wszołek wraca do Legii

Na tę informację czekali wszyscy kibice Legii Warszawa. Stołeczny klub poinformował w czwartek, że do drużyny Kosty Runjaicia na stałe dołączy Paweł Wszołek. 

Reklama

30-letni skrzydłowy podpisał z Legią trzyletni kontrakt. Przeniesie się do Warszawy w ramach darmowego transferu, ale jego dotychczasowy klub – Union Berlin zapewnił sobie dodatkowe bonusy, które zostaną wypłacone w przypadku spełnienia konkretnych warunków.

– Jestem pewny, że proces aklimatyzacji przebiegnie dobrze i sprawnie. Wszyscy mamy jeden cel i mam nadzieję, że go osiągniemy. Zawsze powtarzam – do każdego meczu musisz być w 100% przygotowany. Tylko tak możesz iść do przodu i stale się rozwijać. Celem drużyny jest stworzyć zgrany kolektyw i stale się rozwijać. Najważniejsze są jednak zwycięstwa – to one kształtują zespół. Drużyna ma duży potencjał. Wierzę w to, że możemy dużo osiągnąć – powiedział Paweł Wszołek, cytowany przez oficjalny portal klubowy.

Reklama

Paweł Wszołek był już zawodnikiem Legii w latach 2019-2021. Latem ubiegłego roku przeniósł się jednak do Unionu Berlin, gdzie udało mu się wystąpić tylko w jednym spotkaniu. Rundę wiosenną minionego sezonu spędził na Łazienkowskiej w ramach wypożyczenia. Rozegrał 13 spotkań w Ekstraklasie, w których zdobył sześć bramek i zaliczył trzy asysty.

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Fot. Newspix

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank