Oficjalnie: Szymon Włodarczyk pożegnał się z Legią

redakcja

Autor:redakcja

22 maja 2022, 14:38 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Szymon Włodarczyk pożegnał się z Legią

Powoli wyjaśnia się przyszłość młodego napastnika Legii Warszawa. 19-latek za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformował, że odchodzi ze stołecznego klubu. O pozyskanie go starają się Górnik Zabrze i Jagiellonia Białystok.

Reklama

W zakończonym sezonie Ekstraklasy zagrał tylko w 7 meczach Ekstraklasy. Zapewne to wpłynęło na podjętą przez niego decyzję. Nastolatek jest kolejnym wychowankiem Legii, który opuszcza klub przed otrzymaniem prawdziwej szansy w pierwszym zespole. Przed rokiem w podobnej sytuacji był chociażby Ariel Mosór, który dziś jest zawodnikiem Piasta Gliwice. Młodemu napastnikowi 30 czerwca kończy się umowa z warszawskim klubem.

Włodarczyk w swoim wpisie nie zdradził jaki klub będzie jego nowym pracodawcą. O kilku tygodni media piszą, że najbardziej zainteresowane jego usługami są: Jagiellonia Białystok i Górnik Zabrze.

Reklama

 

WIĘCEJ O LEGII WARSZAWA:

Fot. Newspix

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank