Pięciu piłkarzy odchodzi z Jagiellonii Białystok

redakcja

Autor:redakcja

20 maja 2022, 16:18 • 1 min czytania

Reklama
Pięciu piłkarzy odchodzi z Jagiellonii Białystok

Białostocki klub poinformował, że nie przedłuży wygasających umów z pięcioma swoimi zawodnikami. Nowego miejsca pracy będą musieli poszukać sobie Błażej Augustyn, Przemysław Mystkowski, Filip Piszczek, Pavel Steinbors oraz Michał Żyro. 

Reklama

Decyzja w klubie zapadła już jakiś czas temu, dlatego całej piątki nie oglądaliśmy na boiskach Ekstraklasy w ostatnich kolejkach. Teraz jest to już oficjalna informacja. Jagiellonia całkowicie zawiodła w kończącym się jutro sezonie. Zupełnie nie zrealizowała swoich celów i ostatecznie walczyła o utrzymanie.

Piotr Nowak zdecydował się na pozbycie się piątki piłkarzy, przez co wstrząsnął swoim zespołem. Dzięki temu będzie mógł sprowadzić nowych zawodników przez startem następnych rozgrywek.

Czytaj więcej o Jagielloni:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank