Michniewicz: Wszystko wskazuje na to, że w połowie listopada rywalem będzie Chile

redakcja

Autor:redakcja

20 maja 2022, 20:00 • 1 min czytania

Reklama
Michniewicz: Wszystko wskazuje na to, że w połowie listopada rywalem będzie Chile

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz w rozmowie z TVP Sport wypowiedział się na temat planów na najbliższe zgrupowanie oraz zdradził, z jaką reprezentacją zagramy prawdopodobnie sparing przed mundialem.

Reklama

Podczas Ligi Narodów chcemy porotować ustawieniem, popróbować wariantów, bo później nie będzie wiele okazji. Będziemy mieć jeden mecz towarzyski i wszystko wskazuje na to, że w połowie listopada rywalem będzie Chile – powiedział Michniewicz.

Rywal z Ameryki Południowej ma oczywiście przypominać Meksyk lub Argentynę, z którymi zagramy w fazie grupowej mistrzostw świata. Z reprezentacją Chile mierzyliśmy się do tej pory tylko raz. W trakcie przygotowań do mundialu w 2018 roku zremisowaliśmy 2:2 na stadionie w Poznaniu.

Czytaj więcej o reprezentacji Polski:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
0
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank