Barcelona wróciła na zwycięską ścieżkę [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

01 maja 2022, 23:06 • 1 min czytania

Reklama
Barcelona wróciła na zwycięską ścieżkę [WIDEO]

FC Barcelona pokonała 2:1 Mallorcę i odzyskała drugie miejsce w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy. Na cztery kolejki przed końcem sezonu Katalończycy mają dwa punkty przewagi nad Sevillą i pięć nad Atletico Madryt.

Reklama

Dzisiejsze spotkanie nie było wielkim popisem podopiecznych Xaviego Hernandeza. Wynik otworzył w 25. minucie Memphis Depay, dla którego było to dziesiąte ligowe trafienie w sezonie 2021/22, ale dopiero trzecie w 2022 roku.

Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Sergio Busquets. Goście złapali kontakt na jedenaście minut przed upływem podstawowego czasu gry, za sprawą trafienia Antonio Raillo. Ale na tym strzelanie w dzisiejszym starciu dobiegło końca. A to oznacza, że Mallorca nie może być jeszcze pewna utrzymania w La Lidze. W tej chwili Los Bermellones są wprawdzie bezpieczni, lecz mają zaledwie jeden punkcik zapasu nad osiemnastą w tabeli Granadą.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

fot. NewsPix.pl

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank