Tworek: – Jestem zadowolony z reakcji po porażce z Termaliką

redakcja

Autor:redakcja

30 kwietnia 2022, 20:10 • 2 min czytania

Reklama
Tworek: – Jestem zadowolony z reakcji po porażce z Termaliką

Śląsk Wrocław wciąż musi obracać się za plecy z obawą, nawet mimo że od strefy spadkowej dzielą go cztery punkty i obecnie dwa zespoły: Zagłębie Lubin oraz Stal Mielec. Remis z Jagiellonią może być kluczowy, jeśli Zagłębie przegra z Lechią a pozostałe ekipy na dnie nie odbiją się dzięki zwycięstwom.

Reklama

Od 52. minuty Śląsk przegrywał z Jagiellonią, ale uratował go samobój Michała Pazdana w końcówce spotkania. Ten mecz Piotr Tworek skomentował następująco: – Dopisujemy jeden punkt do naszego dorobku. Nie było łatwo go dziś zdobyć, dlatego bardzo to szanujemy. Znamy okoliczności, w jakich jesteśmy i doceniamy też wszystko, co robimy na boisku. Nie jest łatwo przygotować się do meczu po wysokiej porażce, a także zdobywać punkty w Białymstoku. Przygotujemy się teraz do kolejnego meczu, wszystko mamy w swoich dłoniach.

– Jestem zadowolony z reakcji po ostatniej porażce. Zwłaszcza końcówka jest elementem przedłużenia pracy nad mentalem, jaką wykonaliśmy przez cały tydzień. Nie załamaliśmy się po straconej bramce, dążyliśmy do strzelenia bramki wyrównującej i to dziś zespół zrobił – dodał trener Śląska na konferencji pomeczowej.

WIĘCEJ O ŚLĄSKU WROCŁAW:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank