Emocje w końcówce meczu w Niecieczy. Czerwona kartka za cios w twarz

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

03 kwietnia 2022, 14:37 • 2 min czytania 5 komentarzy

Zagrzali się piłkarze Termaliki i Radomiaka w ostatniej minucie starcia między tymi drużynami. Zaczęło się od kontrowersji w polu karnym gości, a skończyło się na ciosie w twarz rywala Abrahama Marcusa.

Mecz w Niecieczy obfitował w akcje bramkowe, ale i w sytuacje stykowe między piłkarzami obu zespołów. Już w pierwszej połowie zapachniało czerwoną kartką dla Nemanji Tekijaskiego za faul na Rossim i uderzenie w głowę przeciwnika. Ale gorąco zrobiło się też w doliczonym czasie gry przy stanie 1:1.

Najpierw gospodarze awanturowali się o to, że Karwot zagrał we własnym polu karnym ręką. Ale sędzia Przybył uznał, że pomocnik Radomiaka miał rękę w obrysie ciała, a poza tym piłka była zagrana z bliskiej odległości.

Akcja jednak ciągnęła się dalej – sędzia jednak przerwał grę w środku pola i podyktował rzut wolny. Piłkarze obu ekip zbiegli się w to miejsce i mocno się przepychali, awanturowała się też cała ławka Bruk-Betu. Kartkę dostał Radoslav Latal, napomniany został też Putiwcew, a sędzia słuchał przez słuchawkę wieści z wozu VAR. Ostatecznie pokazał też czerwoną kartkę Abrahamowi Marcusowi, który zdzielił w twarz Dawida Kocyłę.

Wydawało się, że wkrótce po tej szamotaninie sędzia przerwie spotkanie, ale w ostatnich sekundach tego starcia gospodarze mieli jeszcze sytuację sam na sam oraz strzał w słupek.

Ostatecznie jeden mecz zakończył się remisem 1:1.