Były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii wyleciał z Granady

redakcja

Autor:redakcja

06 marca 2022, 13:00 • 1 min czytania

Reklama
Były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii wyleciał z Granady

Po rozstaniu w nieprzyjemnych okolicznościach z reprezentacją Hiszpanii podjął się próby przywrócenia blasku AS Monaco. Nie wyszło i został zwolniony. Oczekiwania Roberto Moreno spadały i z tego względu latem podjął się misji objęcia Granady. Nie poradził sobie, nie dźwignął tego i dziś został zwolniony.

Reklama

Z pewnością nie wszystko poszło zgodnie z planem Roberta Moreno. W zasadzie nic. Miał godnie zastąpić Diego Martineza, który postanowił nie przedłużać kontraktu z klubem, z którym odnosił największe sukcesy (awans do Primera Division, później ćwierćfinał LE). Granada prowadzona przez Roberta Moreno po raz pierwszy wygrała dopiero w ósmej kolejce. Niespodziewanie ograła Sevillę, za moment Atletico, ale na dłuższą metę wyniki były rozczarowujące.

W 2022 roku rozegrali dziewięć spotkań. Przegrali sześć i trzy zremisowali. Z tego względu tydzień przed zwolnieniem otrzymał od kibiców Granady porcję soczystych gwizdów. Wczorajsza porażka z Valencią przeważyła szalę i były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii może dopisać sobie do CV kolejne niepowodzenie.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Fot. NewsPix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank