Brzęczek: – Jestem dumny. Wyszarpaliśmy punkt w trudnym momencie

redakcja

Autor:redakcja

06 marca 2022, 09:57 • 2 min czytania

Reklama
Brzęczek: – Jestem dumny. Wyszarpaliśmy punkt w trudnym momencie

Wisła Kraków wczoraj wywiozła punkt z Gdańska. Można było trzymać za nią kciuki, bo walczyła, próbowała, chciała zaskoczyć Lechię, ale nic nie wpadało, bo świetnie bronił Kuciak. W każdym razie to nastawienie, które zobaczyliśmy, mogło kibiców „Białej Gwiazdy” napawać optymizmem. Jerzy Brzęczek też był zadowolony, powiedział wręcz o dumie. Co jak co, ale remis z topową ekipą w lidze na jej stadionie to już coś. Być może to będzie moment, w którym Wisła Kraków wyraźnie ruszy do przodu.

Reklama

– Jestem dumny z chłopaków, że do końca wierzyli w to, że możemy tutaj być skuteczni, strzelić bramkę i wywieźć punkt. Myślę, że jest on jak najbardziej zasłużony – patrząc w szczególności na drugą połowę. Cieszę się, że wróciłem do Gdańska, na stadion, z którego mam bardzo dobre wspomnienia. Nie tylko te związane z Lechią, ale i te związane z reprezentacją. I cieszę się bardzo, że w tym trudnym momencie, w którym na dziś jesteśmy, wyszarpaliśmy ten jeden punkt – powiedział trener Brzęczek po meczu z Lechią.

WIĘCEJ O WIŚLE KRAKÓW:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank