

Opublikowane 25.01.2022 17:46 przez
redakcja
Jak informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, Ekstraklasa przygotowuje się przed startem rundy wiosennej na ewentualne przeszkody wynikające z trwającej pandemii koronawirusa. Wszystko ma związek z chęcią przekładania spotkań przez kluby dotknięte chorobą. W najbliższych dniach mają zostać przyjęte zasady dotyczące radzenia sobie z sytuacją.
Z informacji wynika, że mecz będzie musiał się odbyć, jeżeli klub będzie w stanie wystawić do gry trzynastu zawodników, w tym młodzieżowca, plus bramkarza. W podobny sposób funkcjonuje już kilka lig w Europie.
Co istotne, pod uwagę nie będą brani zawodnicy zawieszeni za kartki lub kontuzjowani. W takim przypadku, jeżeli zdolnych do gry będzie mniej niż trzynastu zawodników, będzie trzeba korzystać z piłkarzy rezerw lub tych grających w Centralnej Lidze Juniorów.
Czytaj więcej o Ekstraklasie:
- Specyfika „polskich” sparingów
- Ekstraklasa rośnie transferami z ligi. Kiedy zacznie rosnąć transferami do ligi?
Fot. FotoPyk
Krótko mówiąc, kto żywy do autokaru!!!
Podobno w Legii Staruch wejdzie do autobusu i będzie aplikował dawkę przypominającą.
A na poważnie: trzeba napisać, że po szczepionce kindybał rośnie o 10 cm i znikają pryszcze oraz problemy z kobietami. Wtedy się kucowski elektorat Konfederacji zadepcze pod punktami szczepień 😛
Tamtej, jaka to dla ciebie różnica ile rośnie, skoro wy się wibratorami zadowalacie…
To dobra wiadomosc dla Kamińskiego.
Transmisja wirusa głupoty nigdy się nie skończy. To faken smutne.
Już cię dopadło jak widać
No i teraz zobaczymy na jakim poziomie jest Liga.
I przypadkiem wszyscy przeciwnicy pewnego klubu z szaletowej 3 w warszawie nagle po 10 zakażeń przed meczem z nimi.