Milik: – Transfer? To fajnie, bo ja nic o tym nie wiem

redakcja

Autor:redakcja

24 stycznia 2022, 15:37 • 1 min czytania

Reklama
Milik: – Transfer? To fajnie, bo ja nic o tym nie wiem

Arkadiusz Milik w rozmowie z Canal+ opowiedział o swojej boiskowej relacji z kolegami z zespołu, którzy nie stwarzają mu szans.

Reklama

– Czasem patrzę na zegar, gramy już 20 minut, a ja dostałem tylko dwa podania z przeciwnikiem na plecach. Ten brak podań zmniejsza moją pewność siebie. Szukamy z trenerem rozwiązań. Zrobiliśmy analizę wideo, a fakt, że nie tworzymy zbyt wielu okazji to szerszy problem – mówił sfrustrowany Milik dla Canal+.

Milik zdobył w tym sezonie w lidze tylko jednego gola. Ostatnio przesiedział cały mecz z Lens na ławce rezerwowych. To naturalne, że wokół polskiego napastnika pojawiają się spekulacje transferowe.

– Transfer albo wypożyczenie? To fajnie, bo ja nic o tym nie wiem – uciął temat piłkarz Marsylii.

WIĘCEJ O MILIKU:

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank