Remis Wisły Kraków w sparingu z mistrzem Bułgarii. Debiut Fernandeza

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

18 stycznia 2022, 19:21 • 1 min czytania 2 komentarze

Wynikiem 1:1 zakończył się wtorkowy sparing Wisły Kraków z Łudogorcem Razagrad. Jedynego gola dla wiślaków strzelił Dawid Szot.

Wisła odrobiła straty w końcówce tego spotkania, bo do przerwy przegrywała po trafieniu Pierosa Sotiriou z czwatej minuty. W zespole Adriana Guli nie zagrali m.in. Michal Frydrych, Michal Skvarka oraz Aschraf El Mahdioui. Trener „Białej Gwiazdy” testował jednak już nowych zawodników. Po przerwie na boisku pojawili się Sebastian Ring, Zdenek Ondrasek oraz debiutujący w nowych barwach Luis Fernandez, który w 68. minucie wszedł za Dora Hugiego.

W najbliższym czasie wiślaków czeka kolejny sparing – już w piątek krakowska drużyna zmierzy się z Banikiem Ostrawa.

Pochodzi z Poznania, choć nie z samego. Prowadzący audycję "Stacja Poznań". Lubujący się w tekstach analitycznych, problemowych. Sercem najbliżej mu rodzimej Ekstraklasie. Dwupunktowiec.